Vertikální žaluzie na zasklený balkon

30.1.2024

Zasklený balkon přináší do našich domovů nejen krásný výhled a v podstatě místnost navíc, ale také potřebu řešit otázky soukromí, světla a teploty. Jednou z nejefektivnějších a stylových možností pro dosažení této rovnováhy jsou vertikální žaluzie na zasklený balkon.

Vertikální žaluzie na zasklený balkon

Výhody vertikálních žaluzií na zasklený balkon

Jaké jsou výhody a vlastnosti, které vertikální žaluzie na zasklený balkon přinášejí?

Chci nezávazně poptat

 1. elegantní design
  Vertikální žaluzie dodávají zaskleným balkonům sofistikovaný a moderní vzhled. Jejich svislý design nejenže působí elegantně, ale také umožňuje precizní kontrolu světla a soukromí. Díky různým materiálům a barvám můžete snadno přizpůsobit žaluzie celkovému designu vašeho interiéru.
 2. úprava světla
  Jednou z klíčových výhod vertikálních žaluzií je schopnost úpravy množství světla, které proniká do místnosti. Otočením lamel lze jednoduše regulovat intenzitu světla a vytvořit tak optimální prostředí pro relaxaci nebo práci. Tato flexibilita je obzvláště důležitá na zasklených balkonech, kde je osvětlení klíčovým prvkem celkové atmosféry.
 3. ochrana soukromí
  Vertikální žaluzie nabízejí efektivní ochranu soukromí, zejména v urbanizovaných oblastech, kde jsou sousedé blízko. Sklonit lamely do správné polohy vám umožní užívat si svůj balkon s pocitem absolutního soukromí, aniž byste ztratili veškeré světlo.
 4. regulace teploty
  Díky možnosti ovlivňovat množství slunečního záření mohou vertikální žaluzie přispět k regulaci teploty na zaskleném balkonu. V horkých letních dnech můžete snížit přímé sluneční paprsky, zatímco v chladnějších obdobích můžete využít slunečního tepla pro přirozené vytápění.
 5. snadná údržba
  Většina moderních vertikálních žaluzií je vyrobena z odolných a snadno udržovatelných materiálů. To znamená, že jejich údržba je rychlá a jednoduchá. Stačí občasné utření nebo opláchnutí, a vaše žaluzie budou vypadat jako nové.

Pokud máte zasklený balkon, žaluzie nesmí chybět

Vertikální žaluzie jsou nejen praktickým řešením pro kontrolu světla a soukromí na zaskleném balkonu, ale také designovým prvkem, který přidává eleganci a moderní vzhled do vašeho domova. S možnostmi úpravy světla, ochrany soukromí a regulace teploty jsou vertikální žaluzie na zasklený balkon skvělou investicí do pohodlí a stylu vašeho domova.

Více o vnitřních žaluziích 

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.