Žaluzie Hradec Králové

Žaluzie jsou stále nejoblíbenější stínící technikou, která brání interiér nejen proti ostrým slunečním paprskům, ale také před cizími pohledy kolemjdoucích. Firma Interiéry Andrle poskytuje poradenství i realizaci stínící techniky především pro Hradec Králové a celý Východočeský kraj.

 

Žaluzie a použité materiály

Zákazník si může vybrat ze široké nabídky barev a materiálů, které elegantně a vkusně doplní každý interiér i exteriér. Asi nejznámější jsou látkové nebo kovové žaluzie z lakovaného hliníku. Velmi příjemně také působí žaluzie ze dřeva či bambusu.

Využití žaluzií

Základně tento typ stíněné dělíme na vnitřní a venkovní žaluzie. Zákazník si dále může vybrat z umístění lamel, které mohou být umístěny horizontálně i vertikálně. Kromě toho, že žaluzie tlumí světlo, využívají se také jako bariéra proti hluku

Ukázka našich prací

Interiéry Andrle – jasná volba pro Hradec Králové a okolí

Interiéry Andrle nabízí poradenství, návrh a montáž žaluzií pro Hradec Králové a okolí. V celém Východočeském kraji je nespočet staveb, kde můžete naleznout reference této firmy. Ať už se jedná o stínění pro rodinné domy, byty, restaurace, nemocnice a další státní i firemní stavby.

Potřebujete s něčím poradit? Jsme tu pro Vás!
Poraďte se