Blog

V oboru jsme ji pěknou řádku let a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, o kterých vás budete pravidelně informovat formou článků. Tématy budou různé druhy stínění, porovnání výhod i nevýhod. Pokud zde nenajdete odpověď na svoji otázku, neváhejte nás kontaktovat.

Termo rolety

12.3.2021
Termo rolety

Poohlížíte se po nových roletách do vašich oken? Na trhu najdete spoustu variant stínící techniky, ze které si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Záleží pouze na vašem vkusu a preferencích. 

Venkovní žaluzie na pergolu?

15.2.2021
Venkovní žaluzie na pergolu?

Stavíte na letní sezonu pergolu svých snů nebo chcete vylepšit svou dosavadní? Potom vám nesmí chybět venkovní žaluzie na pergolu, které vás zaručeně nezklamou. Díky nim bude vaše posezení a chvíle odpočinku ještě příjemnější, protože vás nebude nic rušit.

Objevte kouzlo Duo rolet

28.1.2021
Objevte kouzlo Duo rolet

Duo rolety neboli rolety „Den a noc“ či „Zebra“ patří mezi jednu z nejoblíbenějších variant stínící techniky. Můžeme je nazývat různými jmény, ale nenechte se zmást, skrývá se pod nimi jeden typ vnitřních rolet.

Hledáte to nejlepší stínění do vašich střešních oken?

28.12.2020
Hledáte to nejlepší stínění do vašich střešních oken?

Řekněme si to na rovinu, většinou se střešní okna v obyvatelných místnostech bez účinného stínění neobejdou. Ať už máte v podkroví ložnici, dětský pokoj či jinou místnost, funkční stínění střešních oken jistě oceníte.

Nepodceňujte svislé žaluzie

27.11.2020
Nepodceňujte svislé žaluzie

Svislé, neboli vertikální žaluzie nejsou nejčastější variantou stínící techniky v domácnostech, ale jejich obliba prudce stoupá. Možná je to především tím, že nejsou tak známé a nemají takovou tradici jako jejich starší sestřičky horizontální žaluzie. 

Stahovací rolety? Nadčasové řešení stínění

30.10.2020
Stahovací rolety? Nadčasové řešení stínění

Stahovací rolety se stále drží na předních příčkách v žebříčku obliby stínící techniky. Mezi hlavní důvody patří především jejich funkčnost, spolehlivost a variabilita. Zvolit si můžete z pestré nabídky stahovacích rolet, ze které si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Jsou pro vás rákosové rolety novinkou?

29.9.2020
Jsou pro vás rákosové rolety novinkou?

Rákosové rolety jsou jednou z oblíbených variant stínění. Snoubí v sobě jedinečnost i praktičnost. Díky tomu si své příznivce našly mezi lidmi, kteří si chtějí svůj domov sladit podle stylu do nejmenšího detailu i mezi těmi, kteří se dívají spíš na funkci, kterou spolehlivě plní.

Stínění na balkon posune váš prožitek výš

20.8.2020
Stínění na balkon posune váš prožitek výš

Nejen v letním období si chcete užít svoje chvíle odpočinku při posezení na balkoně. Nežádoucí sluneční paprsky však mohou vaše chvíle relaxace znepříjemnit. Řešením může být oblíbený slunečník, ale existují i jiné varianty moderního řešení stínění balkonu, které vám mohou přinést větší komfort. 

Vy ještě nemáte zatemnění oken?

22.7.2020
Vy ještě nemáte zatemnění oken?

Pryč jsou časy, kdy nejčastějším druhem zatemnění oken byly závěsy. Dnes si můžete vybrat z mnoha typů a variant. Zatemnění oken je praktické nejen v letním období. Kromě základní funkce, kterou je zabránění nechtěným slunečním paprskům, vám zatemnění oken přinese další spoustu výhod.

Stínící rolety i do vašich oken

18.6.2020
Stínící rolety i do vašich oken

Toužíte si kdykoliv během dne vytvořit ve svém domově přítmí? Pořiďte si stínící rolety do oken, které vám toto přání hravě splní. Stínící rolety se hodí vždy, když chcete zabránit v cestě nechtěným slunečním paprskům nebo ochránit své soukromí před nenachavýma očima kolemjdoucích či sousedů. 

12 3 4 >>|