Blog

V oboru jsme již pěknou řádku let a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, o kterých vás budete pravidelně informovat formou článků. Tématy budou různé druhy stínění, porovnání výhod i nevýhod. Pokud zde nenajdete odpověď na svoji otázku, neváhejte nás kontaktovat.

Jak umýt žaluzie?

31.5.2023
Jak umýt žaluzie?

Také odkládáte mytí žaluzií co jen to jde? Bohužel nejdou, jako například závěsy, prostě jen sundat a hodit do pračky. A právě proto vás bude, čas od času, čekat tato nepříjemná činnost. Jak umýt žaluzie?

Stínící technika Hradec Králové

28.4.2023
Stínící technika Hradec Králové

Potřebujete vyřešit stínění ve svém domě, bytě nebo dokonce zahradě? Interiéry Andrle z Hradce Králové se zabývá poradenstvím, návrhem a realizací stínící techniky. Naše nabídka je velmi široká a najdete v ní především venkovní a vnitřní žaluzie a rolety. 

Nejvhodnější stínění proti slunci

18.3.2023
Nejvhodnější stínění proti slunci

Trh se stínící technikou je plný nejrůznějších variant, ze kterých si vybere opravdu každý. Ať už dáváte přednost klasice, nebo modernějším novinkám, stačí si zvolit to nejvhodnější stínění proti slunci právě pro váš domov, kancelář, provozovnu, ale i pergolu či zimní zahradu. 

Náhradní díly na okenní žaluzie

22.2.2023
Náhradní díly na okenní žaluzie

Žaluzie patří mezi stálice ve světě stínící techniky. Tato varianta stínění je díky svým vlastnostem velmi oblíbená a své místo na přední příčce si drží již řadu let. Ačkoliv je na tuto klasiku spoleh, samozřejmě se čas od času stane, že se porouchá. 

Oblíbená markýza s roletou

31.1.2023
Oblíbená markýza s roletou

Sháníte jednoduché, funkční a přitom slušivé stínění? Oblíbená markýza s roletou je skvělým řešením i pro vaši terasu, balkon, výlohu či předzahrádku kaváren a restaurací. 

Rolety do zimní zahrady si zamilujete

21.12.2022
Rolety do zimní zahrady si zamilujete

Dopřejte si chvíle relaxace a odpočinku ve své zimní zahradě po celý rok! Zejména v horkých letních dnech se často zimní zahrada přehřívá a kvůli horku se v ní nedá být. Není to škoda? Díky šikovně zvolenému stínění, které si do zimní zahrady pořídíte, vás už nebude nic omezovat. 

Nejlepší venkovní stínění

11.11.2022
Nejlepší venkovní stínění

Nepodceňujte výběr venkovního stínění vašeho domova a zvolte to nejlepší. Vhodně zvolená stínící technika nabízí mnohem víc než ochranu před nežádoucími slunečními paprsky a regulaci světla! Skvěle ochrání vaše soukromí a může dokonce fungovat i jako možnost zateplení. 

Vnitřní žaluzie na plastová okna

15.10.2022
Vnitřní žaluzie na plastová okna

Sháníte vnitřní žaluzie na plastová okna? Tento typ v sobě skrývá spoustu výhod, které ocení každý zákazník. Jedná se o univerzální řešení profi stínící techniky, která skvěle splní svou službu a přitom nijak nenaruší ráz interiéru. Naopak díky různým barevným provedení jej ještě může doplnit.

Oblíbené lamelové žaluzie

13.9.2022
Oblíbené lamelové žaluzie

Lamelové žaluzie jsou nestárnoucí klasikou ve světě stínící techniky a stále jsou velmi oblíbené.

Funkční stínění zimní zahrady

31.8.2022
Funkční stínění zimní zahrady

Chcete si užívat relaxaci a pohodu ve své zimní zahradě po celý rok? Vyřešte její stínění co nejdříve! Především v letním období nabývá na důležitosti, protože se zimní zahrady často zbytečně přehřívají až do té míry, že se v nich nedá pobývat, což je škoda. Snadno tomu zabráníte pomocí funkčního stínění zimní zahrady.

12 3 4 >>|