Blog

V oboru jsme již pěknou řádku let a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, o kterých vás budete pravidelně informovat formou článků. Tématy budou různé druhy stínění, porovnání výhod i nevýhod. Pokud zde nenajdete odpověď na svoji otázku, neváhejte nás kontaktovat.

Nejlepší stínění do všech oken

28.11.2023
Nejlepší stínění do všech oken

Stavíte, renovujete nebo chcete vyměnit své staré stínění oken za nové? Nespěchejte a dejte si s jeho výběrem záležet. Už dávno se nejedná pouze o funkční prvek, který chrání interiér před nežádoucími slunečními paprsky. 

Vertikální roleta do pergoly zajistí stín a soukromí

15.10.2023
Vertikální roleta do pergoly zajistí stín a soukromí

Když se jedná o vytváření ideálního prostředí na terase nebo v zahradní pergole, hraje stín a soukromí klíčovou roli. Vertikální rolety se staly stále populárnější volbou pro ty, kdo hledají elegantní a praktický způsob řešení. 

Tipy na čištění látkových rolet

27.9.2023
Tipy na čištění látkových rolet

Samotné čištění látkových rolet je klíčovým prvkem péče o interiér a udržení čistoty a hezkého vzhledu vašeho domova či kanceláře. Tento proces vyžaduje pečlivost a správné postupy, aby vaše rolety byly stále jako nové.

Elektrické rolety do oken

1.8.2023
Elektrické rolety do oken

Život v moderním světě nám přináší neustálé inovace a zlepšení, která ovlivňují každou oblast našeho života. I v oblasti domácího designu a interiéru se neustále objevují nové technologie, které nám usnadňují každodenní rutinu a zvyšují komfort našeho bydlení. Jednou z těchto inovací jsou i elektrické rolety do oken. Tyto moderní a funkční prvky jsou nejen praktické, ale i skvěle vypadají.

Hliníkové žaluzie se stále drží na špici

11.7.2023
Hliníkové žaluzie se stále drží na špici

Hliníkové žaluzie zůstávají stále na vrcholu popularity mezi majiteli domů a bytů. Díky svému modernímu vzhledu a praktičnosti poskytují nejen účinné stínění, ale také estetický prvek do každého interiéru.

Stínění na pergoly vám zajistí komfort

29.6.2023
Stínění na pergoly vám zajistí komfort

Stínění na pergoly je skvělým pomocníkem pro to, aby se vaše pergola v létě proměnila na příjemné a pohodlné místo, které vám poskytne stín, ochranu před sluncem a soukromí. Díky obrovským možnostem stínění ji můžete přizpůsobit svým individuálním potřebám a představám.

Jak umýt žaluzie?

31.5.2023
Jak umýt žaluzie?

Také odkládáte mytí žaluzií co jen to jde? Bohužel nejdou, jako například závěsy, prostě jen sundat a hodit do pračky. A právě proto vás bude, čas od času, čekat tato nepříjemná činnost. Jak umýt žaluzie?

Stínící technika Hradec Králové

28.4.2023
Stínící technika Hradec Králové

Potřebujete vyřešit stínění ve svém domě, bytě nebo dokonce zahradě? Interiéry Andrle z Hradce Králové se zabývá poradenstvím, návrhem a realizací stínící techniky. Naše nabídka je velmi široká a najdete v ní především venkovní a vnitřní žaluzie a rolety. 

Nejvhodnější stínění proti slunci

18.3.2023
Nejvhodnější stínění proti slunci

Trh se stínící technikou je plný nejrůznějších variant, ze kterých si vybere opravdu každý. Ať už dáváte přednost klasice, nebo modernějším novinkám, stačí si zvolit to nejvhodnější stínění proti slunci právě pro váš domov, kancelář, provozovnu, ale i pergolu či zimní zahradu. 

Náhradní díly na okenní žaluzie

22.2.2023
Náhradní díly na okenní žaluzie

Žaluzie patří mezi stálice ve světě stínící techniky. Tato varianta stínění je díky svým vlastnostem velmi oblíbená a své místo na přední příčce si drží již řadu let. Ačkoliv je na tuto klasiku spoleh, samozřejmě se čas od času stane, že se porouchá. 

12 3 4 >>|