Blog

V oboru jsme již pěknou řádku let a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, o kterých vás budete pravidelně informovat formou článků. Tématy budou různé druhy stínění, porovnání výhod i nevýhod. Pokud zde nenajdete odpověď na svoji otázku, neváhejte nás kontaktovat.

Rolety do zimní zahrady si zamilujete

21.12.2022
Rolety do zimní zahrady si zamilujete

Dopřejte si chvíle relaxace a odpočinku ve své zimní zahradě po celý rok! Zejména v horkých letních dnech se často zimní zahrada přehřívá a kvůli horku se v ní nedá být. Není to škoda? Díky šikovně zvolenému stínění, které si do zimní zahrady pořídíte, vás už nebude nic omezovat. 

Nejlepší venkovní stínění

11.11.2022
Nejlepší venkovní stínění

Nepodceňujte výběr venkovního stínění vašeho domova a zvolte to nejlepší. Vhodně zvolená stínící technika nabízí mnohem víc než ochranu před nežádoucími slunečními paprsky a regulaci světla! Skvěle ochrání vaše soukromí a může dokonce fungovat i jako možnost zateplení. 

Vnitřní žaluzie na plastová okna

15.10.2022
Vnitřní žaluzie na plastová okna

Sháníte vnitřní žaluzie na plastová okna? Tento typ v sobě skrývá spoustu výhod, které ocení každý zákazník. Jedná se o univerzální řešení profi stínící techniky, která skvěle splní svou službu a přitom nijak nenaruší ráz interiéru. Naopak díky různým barevným provedení jej ještě může doplnit.

Oblíbené lamelové žaluzie

13.9.2022
Oblíbené lamelové žaluzie

Lamelové žaluzie jsou nestárnoucí klasikou ve světě stínící techniky a stále jsou velmi oblíbené.

Funkční stínění zimní zahrady

31.8.2022
Funkční stínění zimní zahrady

Chcete si užívat relaxaci a pohodu ve své zimní zahradě po celý rok? Vyřešte její stínění co nejdříve! Především v letním období nabývá na důležitosti, protože se zimní zahrady často zbytečně přehřívají až do té míry, že se v nich nedá pobývat, což je škoda. Snadno tomu zabráníte pomocí funkčního stínění zimní zahrady.

Nevíte jaké stínění? Co zkusit rolety z rákosu

11.7.2022
Nevíte jaké stínění? Co zkusit rolety z rákosu

Rolety z rákosu patří k oblíbeným variantám stínění. Jsou totiž originální, ale zároveň i praktické. Díky tomu si našly své příznivce jak mezi těmi, kteří chtějí mít svůj domov sladěný a vyšperkovaný do nejmenšího detailu, tak i mezi těmi, pro které je nejdůležitější hlavně jejich funkčnost.

Žaluzie na plastová okna

30.6.2022
Žaluzie na plastová okna

Hledáte spolehlivou ochranu před nežádoucími slunečními paprsky, které vám pronikají okny a závěsy jsou na ně krátké? Žaluzie patří mezi jedničky ve světě stínění, které se skvěle hodí i na všechna plastová okna. Mají spoustu výhod, které určitě ocení i ti nejnáročnější zákazníci.

Zebra rolety kralují vnitřnímu stínění

21.5.2022
Zebra rolety kralují vnitřnímu stínění

Jelikož jsou zebra rolety jedním z nejoblíbenějších vnitřních stínění, určitě víte, že se nejedná o rolety s obrázkem zebry, ale že se za nimi skrývá druh stínění známý také pod názvem rolety den a noc nebo rolety duo.

Jak nejlépe zastínit terasu

25.4.2022
Jak nejlépe zastínit terasu

Také už se nemůžete dočkat vzácných chvil strávených na vaší terase? Je místem pro nerušenou relaxaci, posezení s knihou u dobré kávy nebo prostorem pro oblíbenou grilovačku s rodinou či přáteli. 

Plisované žaluzie

21.3.2022
Plisované žaluzie

Slyšeli jste už o plisovaných žaluziích? Plisé neboli plisované žaluzie patří ve světě stínící techniky mezi nováčky. Díky svým skvělým vlastnostem si brzy získaly své příznivce, kteří si už ani jiný typ žaluzií ve svých oknech neumí představit.

12 3 4 >>|