Interiéry Andrle profi stínící technika Hradec Králové

Firma Interiéry Andrle sídlí v Hradci Králové se zabývá prodejem a montáží stínící techniky především ve Východních Čechách. Na trhu jsme od roku 1999. Za tuto dobu působení našima rukama prošla již pěkná řádka úspěšně realizovaných zakázek. Naším cílem je spokojený zákazník – to znamená, že samozřejmostí je rychlá dodávka a instalace výrobku, profesionální přístup, komunikace s klientem během realizace a na závěr bezproblémové fungování produktu. A tento cíl se nám stále daří naplňovat, o čem svědčí stovky, možná již tisíce spokojených klientů.

 

Co nabízíme

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími společnostmi v oboru stínící techniky. Nejvíce požadované jsou venkovní a vnitřní rolety či žaluzie, dále se zabýváme prodejem a instalací markýz, japonských posuvných stěn a sítí proti hmyzu. Díky dlouhé tradici máme vyzkoušeny a ověřeny nejlepší materiály, které vám zajistí vysokou kvalitu a mnohaletou spokojenost.

Široký sortiment stínění i zasklívání lodžií

Kromě výše uvedené stínící techniky jsme často vyhledávání i na zasklívání lodžií, což je v současné době velice vyhledávaná služba. Nejen v Hradci Králové a celém Královéhradeckém kraji je možné naleznout lodžie, které zasklívala právě firma Interiéry Andrle.

Potřebujete s něčím poradit? Jsme tu pro Vás!
Poraďte se