Interiéry Andrle Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejčastěji používanou stínící technikou pro exteriér. Jejich výhodou je plynulé regulování světla, chrání před sluněním zářením, odolají povětrnostním podmínkám a jsou nejlepším řešením pro regulaci tepelného klima v interiéru. Oblíbené jsou i pro své snadné ovládání.

 

Výhody venkovních žaluzií

Venkovní žaluzie se uplatní jak v bytech a rodinných domech, tak i v administrativních budovách, kdy díky své konstrukci dokáží zastínit i rozsáhlá pásová okna. Brání pohledu kolemjdoucích, ochraňují obyvatele proti nebezpečnému slunečnímu záření, udržují v místnosti stabilní teplotu a především plní svoji základní funkci, kterou je regulace přirozeného světla.

Na co dát při výběru žaluzií pozor?

Pořízení venkovních žaluzií je investice na mnoho let dopředu. Kromě jejich funkcí bychom měli věnovat pozornost technickému zpracování a barevnému provedení. Interiéry Adnrle z Hradce Králové nabízí pouze osvědčené značky se zárukou. Barevná paleta je široká, proto zákazníci svůj výběr už neomezují pouze na bílou, ale venkovní žaluzie ladí s celkovým designem domu a jeho okolí.  

Ukázka našich prací

Venkovní žaluzie a materiál

Vývoj jde stále kupředu, a proto můžeme v dnešní době vybírat venkovní žaluzie ze širokého sortimentu barev, materiálů a modelů. Nejoblíbenější jsou žaluzie z hliníku. Barevné variace jsou pestré – nejčastěji jsou volené pastelové a neutrální barvy, ale v tomto oboru se fantazii meze nekladou. Výběr je také v možnosti výběru povrchu, a tím je povrch matný a lesklý.

Ovládání venkovních žaluzií

Žaluzie je možné ovládat jak mechanicky pomocí kliky či šňůry, tak lze navázat elektromotor na centrální elektronický systém budovy. Pokud se jedná o novostavbu, u které se s venkovní stínící technikou počítalo, je instalace jednoduší. Ovšem ale i v případech, kdy se s venkovními žaluziemi nepočítalo, je možné je do rozvodů domu zapojit a nadbytečné kabely se bezpečně zakryjí.

Potřebujete s něčím poradit? Jsme tu pro Vás!
Poraďte se