Interiéry Andrle Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny mají skvělé využití při zastiňování velkých ploch. Využívají se především ke stínění francouzských oken a celých prosklených zdí (ať se již jedná o okna anebo rozdělovací skleněné stěny například v kancelářských budovách. Jejich používání je snadné, ovládání jednoduchá a výsledek perfektní!

 

Dekory japonských posuvných stěn

Japonské stěny existují v nepřeberné škále materiálů a barev. Díky kombinaci různých druhů pruhů můžete vytvořit jedinečnou kombinaci pro váš interiér. Jak je již zmíněno, látkové stěny můžete využít pro stínění oken anebo jako vizuální rozdělení místnosti. Posuvné stěny tak vykouzlí příjemné soukromí. Díky různým aplikacím tak můžete vytvořit domov s nádechem exotiky nebo luxusu.

Ovládání posuvných stěn

Ovládání japonských stěn je jednoduché a funguje buď na principu provázku, kdy se textilními pruhy pohybuje podrobně jako u vertikálních vnitřních žaluzií anebo je možné je jednoduše posunout přímo pohybem ruky. Panely je možné ovládat samostatně i jako celek.

Údržba japonských stěn

Údržba japonských stěn je velice snadná. Zabudovaný posuvník údržbu nevyžaduje a posuvné stěny se ošetřují podle použitého materiálu. Některé stačí oprašovat prachovkou nebo je zbavit prachu pomocí vysavače, jiné je možné i prát.

Ukázka našich prací

Využití japonských posuvných stěn

Kromě již zmíněného zastínění, rozčlenění místnosti a dekoračního prvku lze využít tyto textilní panely jako nosiče reklamy. Posuvné japonské stěny lze využít jako stálou součást firemního interiéru anebo díky jejich skladnému formátu je možné je využít pro prezentaci na výstavách či konferencích.

Materiály pro japonské posuvné stěny

Průsvitnost materiálu je různá – používají se jak silné látky, tak lehké organzy. Je možné z nabídky vybrat i panel, který bude perforovaný (podobně jako záclonovina) a tím můžete provzdušnit a originálně vyřešit množství světla, které přes tuto clonu bude procházet. Zajímavá je například kombinace neprůsvitných posuvných stěn s průsvitnou organzou či perforovaným panelem.

Potřebujete s něčím poradit? Jsme tu pro Vás!
Poraďte se