Interiéry Andrle Sítě proti hmyzu

Teplá letní noc a vy máte otevřené okno. U knížky máte rozsvícenou lampičku a jen co zhasnete, uslyšíte kolem ucha známé: „bzzz“. Ano, v letních měsících v noci nevítaná návštěva v podobě komárů a přes den mouchy a jiný hmyz. Díky sítím proti hmyzu se těchto nevítaných návštěv nemusíte obávat.
Sítě proti hmyzu jsou nejefektnějším způsobem, jak zabránit vniknutí hmyzu do bytu a díky modernímu designu již nejsou jen „praktickou sítí“ v oknech.

 

Materiál sítí proti hmyzu

Základním materiálem sítí proti hmyzu jsou poplastovaná sklolaminátová vlákna. Jejich velkou výhodou je, že oproti původním textilním sítím dobře snáší změny teplot a dále tento materiál nepodléhá korozi. Barevně se sítě proti hmyzu vyrábějí v černé nebo šedé barvě a díky tomu nejsou na okně téměř vidět.

Druhy sítí proti hmyzu

Rozeznáváme několik druhů sítí proti hmyzu. Základní sítě jsou určené k tomu, aby se do vašeho obydlí nedostal nežádoucí hmyz. Ovšem na trhu jsou i další sítě, které kromě toho, že fungují jako barikády proti hmyzu, brání také pylu – jedná se o tzv. protipylovou síťovinu. V nabídce je také plisovaná síťovina, která je často klienty volena pro své dekorativní zpracování.

Ukázka našich prací

Výhody sítí

Mít doma stále čerstvý vzduch je základ pro zdravé bydlení. Ale čerstvý vzduch získáme pouze díky větrání, které především v letních měsících může přivést na nezvanou návštěvu i mouchy, vosy, moli a další létající hmyz. Oproti chemickým prostředkům proti hmyzu, které trh nabízí, jsou tyto sítě proti hmyzu bezpečnou a zdraví neohrožující metodou. Neohrožují životní prostředí, ale naopak tvoří přirozenou bariéru mezi vaším domovem a nežádoucím hmyzem.

Systémy sítí proti hmyzu

Interiéry Andrle vám po konzultaci zajistí výběr i instalaci sítí proti hmyzu. V nabídce jsou sítě pevné, posuvné i rolovací. Kromě klasických oken jsou sítě žádané také do dveří, spíží, balkonů či skladů.

Potřebujete s něčím poradit? Jsme tu pro Vás!
Poraďte se