Interiéry Andrle Markýzy

Markýzy mají využití především pro zastínění velkých ploch, jako jsou balkóny, terasy, skleněné výlohy a další velké prosklené plochy. Brání průchodu slunečním paprsků do interiéru a zároveň vytváří stín pro příjemné venkovní posezení.

 

Druhy markýz

Markýz je mnoho druhů. Nejčastěji využívaná je výsuvná jednostranná markýza. Dále je v nabídce samostatně stojící markýza, kazetové markýzy, zastínění zimních zahrad, svislé clony (fasádní markýzy) a další. Výběr markýzy záleží na jejím využití, například pro stínění klasických či zimních zahrad, vytvoření stínu pro hosty restaurační předzahrádky anebo zastínění balkónu. Kazetové markýzy je možné vybírat ve stovkách barevných kombinací.

Doplňky pro markýzy

Pro příjemné večerní pod markýzou Interiéry Andrle nabízí i další doplňky. K pohodové atmosféře slouží tepelný zářič, který zajistí teplo i v chladnějším období a dále zle použít i speciální osvětlení, které vykouzlí tu správnou náladu.

Ukázka našich prací

Ovládání

Markýzy můžeme ovládat ručně anebo formou motoru. Díky motoru lze nastavit ovládání markýzy podle čidla, které je závislé na povětrnostním podmínkách (slunce, vítr, déšť). Poté se markýza ovládá samočinně podle počasí. Ruční nastavení markýzy je pomocí kličky.

Kladné stránky markýz

Kladnou stránkou markýz je rychlé vytvoření přístřešku a snadné zastínění prostoru. Markýzy jsou vyrobené z kvalitních a především odolných materiálů. Zabrání průniku slunečních paprsků a vy se můžete nerušeně dál věnovat setkání s přáteli či pohodové relaxaci s rodinou.  

Potřebujete s něčím poradit? Jsme tu pro Vás!
Poraďte se